+strona główna    +dodaj do ulubionych    Urlaub Polen Dziś są imieniny: Anatola, Leszka, Tamary
Ustronie Morskie - noclegi, pokoje, kwatery, mapa i atrakcje.

Szukaj na stronie

LINKI
Karpacz
Karkonosze
Szklarska Poręba
Jelenia Góra
Nocleg Karpacz

Users online: (1)


Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Ustronie Morskie

Ogłoszenia Praca - Zatrudnię


House D.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Opiekunki osób starszych na terenie Niemiec! Obecnie prowadzimy rekrutację OPIEKUNEK osób starszych do pracy w Niemczech. Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym? Posiadasz stosowne wykształcenie?Ta oferta jest dla Ciebie. Agencja pracy House Domowa Opieka prowadzi stały nabór pielęgniarek i opiekunek/nów osób starszych w Niemczech. Posiadamy własne biuro, które gwarantuje wsparcie i opiekę zatrudnionym przez nas pracownikom. Kandydatom oferujemy: -legalne zatrudnienie -opłacone składki ZUS + kartę A + EKUZ -atrakcyjne wynagrodzenie -zakwaterowanie i wyżywienie -zwrot kosztów podróży -pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem opiekę i wsparcie naszych koordynatorów na terenie Niemiec Wymagania dla opiekunek/nów: -komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się -niekaralność -doświadczenie w opiece nad starszymi osobami -mile widziane ukończone kursy kwalifikacyjne i zawodowe -osoby bez nałogów, odpowiedzialne, pogodne, niekonfliktowe Chętnych prosimy o kontakt na nr. oraz o przesłanie CV na adres: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2015-07-29 | ważność :2015-08-27
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:129582
SylwiaNF
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Mieszkasz w Ustroniu Morskim lub jego niedalekiej okolicy? Masz &#;lekkie pióro&#; i nie sprawia Ci problemu pisanie artykułów/tekstów? A może dysponujesz jeszcze odrobiną wolnego czasu i chciałbyś w nim nieco dorobić? Jeśli tak - to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję! Potrzebujemy samodzielnej osoby, która dobrze orientuje się w życiu codziennym Ustronia Morskiego i ma ochotę na pisanie od kilku do kilkunastu tekstów w miesiącu, na temat Ustronia Morskiego, aktualności i ciekawostek z tejże miejscowości. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i możliwość pracy w domu. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail lub telefonicznie.
Ogłoszenie opublikowano: 2015-04-08 | ważność :2015-05-08
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:126411
Adecco P.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada placówek w krajach. W Polsce działamy od roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad lokalizacjach na terenie kraju. W roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr . Dla naszego Klienta z branży hotelarskiej aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu Nr ref.: SPPR// Miejsce pracy: Rymań Zadania: &#; tworzenie bazy danych klientów, &#; przygotowywanie i sprzedaż oferty hotelu, &#; opracowywanie planów marketingowych, a także kalendarza eventów oraz ich realizacja, &#; opracowywanie budżetu marketingowego, &#; utrzymywanie dobrych relacji z klientami, &#; udział w targach branżowych, &#; organizacja konferencji, szkoleń, &#; e-marketing, Wymagania: &#; bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (warunek konieczny), &#; minimum -letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża hotelarska, turystyczna będzie dodatkowym atutem), &#; możliwość codziennych dojazdów do miejsca pracy lub realokacji, &#; wykształcenie wyższe, &#; prawo jazdy kat. B, &#; znajomość obsługi komputera w szczególności znajomość obsługi pakietu MS Office, &#; doskonałe umiejętności komunikacyjne i dynamizm w działaniu, &#; bardzo dobra organizacja pracy własnej, Oferujemy: &#; atrakcyjne warunki zatrudnienia, &#; niezbędne narzędzia do pracy, &#; w przypadku realokacji możliwość zakwaterowania, &#; możliwość rozwoju zawodowego, &#; pracę w przyjaznym zespole, Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim na adres: (email ukryty) Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. .. roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr poz. .
Ogłoszenie opublikowano: 2015-03-20 | ważność :2015-04-19
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:126026


Polecamy

Hotel Planeta


więcej na wwwKorzystanie z serwisu ustroniemorskie.popracy.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

| Polanica Zdrój | Jelenia Góra noclegi | Międzyzdroje | Urlop w Polsce | Jelenia Góra | Noclegi w Polsce |

Serwisy turystyczne popracy.pl
Copyright © 2004 - 2020 Tenet